MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 14577255
nr 1457 7255
Karmstolar
Ett par, barnmodell, 1800-tal, rotting, sitthöjd: 37cm. Höjd: 70cm. Bredd: 58cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:09:20
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
900 kr
400 kr